הבלוג של איתמר סיידא

הפקה ראשונה עבור מגזין "בודואר"

אני שמח להציג לכם את ההפקה הראשונה מתוך שתיים לחודש זה שהתפרסמה במגזין "בודואר".

קרא עוד  

ריצת מרתון

החיים שלנו הם כמו ריצת מרתון. אנחנו רצים לכל מקום כל הזמן. אפילו בשישי רובנו רצים לפחות בתחילת היום. מזל שיש את יום שבת שאפשר לנוח טיפה. אבל זה לא מספיק. לכן, כדאי לקבוע כל יום זמן לעצמך. אפילו חצי שעה. אני משתדל לעשות הפסקה כזאת כל יום. אפילו בימים שאני מסיים לצלם בסביבות עשר בערב ולפני שאני עובר על מיילים והודעות שהצטברו, אני רגע נכנס לבית קפה (בקרוב אמן), מזמין קפה ונהנה מההמולה של בית הקפה ומהאנשים מסביב (יש לי את הנטייה להסתכל על אנשים ולחשוב איך הייתי מצלם אותם) זו חצי שעה קסומה שמנקה את הראש.

קרא עוד  

צילום אופנה בזמן קורונה

זו בדיוק התקופה שאין לנו מה לעשות אלה להתמודד עם השינוי שכל העולם עובר. לדוגמא, כמידי חודש יולי פונות אלי מעצבות אופנה צעירות ומעצבים צעירים כדי לצלם את קולקציית סתיו-חורף. אפשר לצלם ולהוציא אלפי שקלים בודדים ולחסוך אלפים רבים בכמה צעדים פשוטים

קרא עוד  

למה צלמים מקצועיים כאלה יקרים?

אחת השאלות שחוזרות על עצמן כשאני מדבר עם נשים המתעניינות בשירותי היא למה צלמים מקצועיים כאלה יקרים? למה לא לקחת צלם ב-200 שקל לחצי שעה?

קרא עוד  

מתי עשית משהו בשביל עצמך

תעצרו רגע. תנסו להיזכר במה שעשיתם היום, אתמול, בשבוע האחרון. אנחנו עסוקים הרבה בסביבה ופחות בעצמנו

קרא עוד  

הסופרבול של עולם האופנה

צלמי האופנה ממתינים בקוצר רוח לחדש הזה, גם מעצבי האופנה רצים לעיתוני האופנה בספטמבר. נשים רבות המתעניינות בתחום הדוגמנות מנסות לפתח את נוסחת ספטמבר. מדוע מדובר בחודש כל כך חשוב בתעשיית האופנה

קרא עוד  

לתעד רגעים שלא יחזרו

קרא עוד  

מצעד הגאווה 2018 בתל אביב

מצעד הגאווה היה השנה גדול יותר, צבעוני יותר ושמח יותר

קרא עוד  

הפרשנות שלי לצילום בודואר קלאסי

קרא עוד  

בודואר? מה זה?

אז מה זה באמת צילומי בודואר ומדוע זה כל כך פופולארי? צילומי בודואר הם צילומים מאוד נשיים, שיש בהם חושניות מצד אחד ושמירה על טעם טוב מצד שני. אין מדובר בצילומי עירום אלה צילומים שמביעים מיניות מרומזת והרבה נשיות. אפשר להצטלם בלבוש מלא ואפשר בלבוש תחתון הכולל גופיות, בייבידול, ביריות ובעצם כמעט כל בגד שמתעד את גופה של האישה בצורה המחמיאה ביותר. הצילומים האלה הפכו לפופולאריים בגלל שהוא פשוט מתאים לכולן. לא צריך להיות דוגמנית כדי לקבל צילומים מדהימים. יש נשים שמסרבות להצטלם כי הן לא שלמות עם גופן או כי הן חושבות שהן לא פוטוגניות. צילומי בודואר מאפשרים לכל אישה להרגיש נשית, פוטוגנית ובטוחה בעצמה.

קרא עוד  

ספונסר זו לא מילה גסה

אמש הסתיימו אירועי שבוע האופנה החמישי בתל אביב. מעבר לחשיפה ששבוע האופנה נותן למעצבים, הוא לאט לאט שם את תל אביב על המפה יחד עם אירועי האופנה באירופה ובניו יורק. כישראלים אנחנו מאוד אוהבים להעביר ביקורת ובשנים האחרונות אנחנו מאוד אוהבים לבקר ואולי אפילו "לשנוא" את ה"עשירים", ה"טייקונים" או "אנשי הנדל"ן". אך המציאות היא שלא ניתן לערוך אירוע אופנה כה יקר ללא נותני חסות. בפועל, גם בבירות האופנה, מדובר באירוע שללא ספונסר עם כיסים עמוקים הוא אינו יכול להתקיים. כך למשל מרצדס לקחה חסות על שבועות האופנה בניו יורק, בברלין ובאוסטרליה.

קרא עוד  

סיכום שבוע האופנה 2017

שבוע האופנה בתל אביב הסתיים. זה הזמן לסיכום וידאו קצר

קרא עוד