עד לאחרונה תחום הצילום בישראל היה תחום מאוד מצומצם שכלל בעיקר צילום אירועים, צילום עסקי וצילום הריון.

בשנה האחרונה, ישנה מגמה של יותר צילומי נישה מיוחדים. אחד הז'אנרים המעניינים שנהנים מפופולאריות הולכת וגוברת בישראל הוא צילומי בודואר (BOUDOIR).

הפירוש המילולי של בודואר הוא "חדר האישה". הז'אנר הזה נולד במלחמת העולם הראשונה כאשר נשים צרפתיות שלחו לבעלים שלהן בחזית צילומים בלבוש מינימלי מאזור הטואלטיקה וחדר השינה שלהן. תקופה ארוכה צילומי בודואר נחשבו לצילומים נועזים מידי אך בחמש השנים האחרונות ישנה פריחה מחודשה בעיקר בארצות הברית ואירופה ולאחרונה זה הגיע גם לישראל.

אז מה זה באמת צילומי בודואר ומדוע זה כל כך פופולארי?

צילומי בודואר הם צילומים מאוד נשיים, שיש בהם חושניות מצד אחד ושמירה על טעם טוב מצד שני. אין מדובר בצילומי עירום אלה צילומים שמביעים מיניות מרומזת והרבה נשיות. אפשר להצטלם בלבוש מלא ואפשר בלבוש תחתון הכולל גופיות, בייבידול, ביריות ובעצם כמעט כל בגד שמתעד את גופה של האישה בצורה המחמיאה ביותר.

הצילומים האלה הפכו לפופולאריים בגלל שהוא פשוט מתאים לכולן. לא צריך להיות דוגמנית כדי לקבל צילומים מדהימים. יש נשים שמסרבות להצטלם כי הן לא שלמות עם גופן או כי הן חושבות שהן לא פוטוגניות. צילומי בודואר מאפשרים לכל אישה להרגיש נשית, פוטוגנית ובטוחה בעצמה.

שאלות ותשובות


האם בודואר זה סוג של צילומי עירום?

לא. צילומי בודואר הם לא צילומי עירום. הם צילומים שללא ספק מוציאים את הנשיות החוצה. מדובר בצילומים סקסיים, חושניים אך ממש לא בעירום אלה בעיקר עם סוגים שונים של הלבשה תחתונה ובגדים סקסיים כיד הדמיון.

זה נראה לי מביך לעמוד בחזייה בסטודיו. אני לא יודעת להצטלם, לעשות פוזות מול המצלמה

ראשית את לא צריכה לדעת "לעשות פוזות" מול המצלמה בשביל לקבל צילומים מהממים. צלם טוב יודע להנחות אותך מה לעשות. צעד אחר צעד. את צריכה לבוא וליהנות. לגבי המבוכה - היא תעלם לאט לאט במהלך הצילום ובכל מקרה את לא חייבת להצטלם מיד עם חזייה. ישנם הרבה נשים שצילמתי אותן קודם כל עם שמלת ערב מהממת שהן הרגישו בהן נוח ורק לאחר מכן התקדמנו בקצב שלהן.

ניתן להביא בן זוג או חברה? אפשר להצטלם איתם?

התשובה הזאת היא חד משמעית. בוודאי. את מוזמנת להביא כל אדם שאת מרגישה נוח במחיצתו.

אני אישה מלאה. בכל התמונות אני ממש לא פוטוגנית.

קודם כל אין קשר בין משקל לפוטוגניות. דבר שני אחד היתרונות של צילומי בודואר שהוא יכול להוציא כל אישה מהממת וסקסית. איך עושים את זה? על ידי שילוב של תאורה נכונה שמסתירה חלקים שונים בגוף ומאירה ומדגישה חלקים אחרים. את לא צריכה לדאוג אלה לבוא וליהנות. תשאירי לצלם את העבודה הקשה. בשביל זה הוא למד. אגב, אני נותן אחריות מלאה על הצילומים שלי. כך שאם את לא מרוצה כספך יוחזר.


רוצה לשמוע עוד על הנושא? יש לך שאלות? 

בימים אלה יש לנו מבצעים מיוחדים ל"אחרי החגים" הכוללים מגוון רחב של צילומים וחבילות

את מוזמנת להעביר כמה שעות של חוויה נשית מדהימה

לפרטים נוספים את מוזמנת לשלוח אלי מייל

itamar@itamar-photo.com

או להשאיר פרטים

https://www.itamar-photo.com/#section-59ac5119c7280